ULTRA KONSANTRE SIVI BULAŞIK DETERJANI

BORLINE

NEDEN BORLINE SIVI BULAŞIK DETERJANI KULLANMALIYIM?

  • Yerli ve milli bir üründür.
  • Ülkemizin doğal kaynağı bor minerallerinden üretilir.
  • Daha az miktarda bulaşık deterjanı ile daha fazla bulaşık yıkamanızı sağlar.
  • Cildinizi korur ve bakım yapar.
  • Özel formülü sayesinde kurumuş kirleri bile kolayca temizler.
  • Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş formüle sahiptir.

BORLINE SIVI BULAŞIK DETERJANI MUTFAKTAKİ EN BÜYÜK YARDIMCINIZ!

Borline ürünleri kullanıcı dostu olarak üretilerek, %100 müşteri memnuniyeti hedeflenir. Türk mühendislerin geliştirdiği formülü ile Borline Sıvı Bulaşık Deterjanı, mutfaktaki en büyük yardımcınız.

GÜÇLÜ FORMÜLÜ İLE KUSURSUZ TEMİZLİK

Güçlü formülü ile en zor bulaşıkları bile kusursuz temizler, çaba gerektirmez. Yağ gibi temizliği zor bulaşıkları kolaylıkla temizlemenizi sağlar. Küçük bir miktar Borline Bor Katkılı Sıvı Bulaşık Deterjanı kullanarak bulaşıklarınızı temizleyebilirsiniz. Borline Bor Katkılı Sıvı Bulaşık Deterjanı yıkama esnasında cildinizi korur, bor katkılı yapısı nedeniyle ellerinize zarar vermeden temizler.

Bozoklar Makine Kimya A.Ş., tüketicilerine sunduğu yeni ürünü ile bulaşıklarda da mükemmel temizlik ve göz alıcı parlaklık sunuyor, temizliğin keyfini mutfakta da yaşatıyor. Türk mühendislerimizin yoğun çalışmaları ile üretilen Borline Bor Katkılı Sıvı Bulaşık Deterjanı mutfakteki en büyük yardımcınız olacak.

Matar Gıda - Sıvı Bulaşık Deterjanı

Borline Şimdi Mutfakta!

Borline ilk olarak çamaşır temizliği ile adını duyurmuştur. Kullanıcıların yoğun talepleri üzerine mutfakta da artık sizlerle. Çamaşırlarınızda olduğu gibi hijyenik ve pratik temizlik şimdi Borline Sıvı Bulaşık Deterjanı ile mutfağınızda!

Türk Mühendislerin Yoğun Çalışması ile Yerli Ve Milli Bulaşık Deterjanı

Ülkemizin doğal kaynağı BOR’dan üretilen Borline Sıvı Bulaşık Deterjanı mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak. Yağ gibi mutfakta sizi zorlayan tüm lekelerde hızlı ve hijyenik bir çözüm olarak sizlere sunulan bulaşık deterjanımız tamamen Türk Mühendislerimiz tarafından yerli kaynaklarımızla üretilmiştir.

Matar Gıda - Sıvı Bulaşık Deterjanı

Borline Sıvı Bulaşık Deterjanını Sizler İçin Ürettik!

Kullanıcılarımızın taleplerini dinliyor ve bu taleplere yönelik çalışmalarımıza yön veriyoruz. Borline Sıvı Bulaşık Deterjanı’da değerli kullanıcılarımızdan aldığımız yoğun talepler sonucu çalışmalarına başladığımız ve ürettiğimiz bir üründür. Siz değerli kullanıcılarımıza bizlere destek olduğunuz ve yön verdiğiniz için teşekkür ederiz.

benzer ürünler

Diğer ürünlerimize göz atmak isterseniz aşağıdan seçebilirsiniz.

Matar Gıda - Logo - beyaz

Matar Gıda, genişleyen faaliyet alanları kapsamında pazara odaklanarak, hizmet kalitesini arttırmak ve etkin yönetim amaçlarıyla, organizasyonel yapılanmasıyla global çapta dağıtım ağı sayesinde lider firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

Telif Hakkı 2020 © Matar Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.