BORLINE ULTRA KONSANTRE ÇAMAŞIR DETERJANI

BORLINE

Ülkemizin yerli ve milli kaynağı olan bor madeninden üretilen Borline Ultra Konsantre çamaşır deterjanı çamaşır yıkamada tüm beklentilerinizi karşılamaya yönelik bir üründür. Özellikle daha az deterjanla daha fazla çamaşır yıkayarak tasarruf etmek isteyenler için yoğunlaştırılmış yapısıyla Borline Ultra Konsantre Çamaşır Deterjanı şimdi online satışta sizlerle!

Temizlik konusunda hassasiyeti olanlar, kaliteden ödün vermeden en uygun fiyata maksimum kaliteyi yaşamak isteyenler için üretilen Borline Ultra Konsantre beklentilerinizin üzerinde olacaktır.

Borline Ultra Konsantre, yoğun yapısıyla daha az deterjanla daha fazla performans almanızı sağlar. 

Borline - Jel Matik - Matar

Türkiye’nin Gururu Borline Sıvı Çamaşır Deterjanları

Türkiye’nin ilk 7 enzimli ve bor katkılı çamaşır deterjanı olarak üretilen Borline Sıvı Çamaşır Deterjanları, derinlemesine temizlik gücüne sahiptir. Yerli ve milli kaynağımız BOR’dan üretilen Borline lekeleri derinlemesine temizler, çamaşırlarınızda kalıntı bırakmaz.

10 kişiden 9’u Borline’ı Öneriyor!

Tüm renk çamaşırlarda kullanılabilen ve düşük sıcaklıklarda (40-50 derecede) bile etkilidir. Bir paket Borline 40 yıkamaya kadar kullanılabilir. Ayrıca BOR’un yapısındaki doğal mineraller sayesinden çamaşırlarınız yıkanırken makinanızın da ömrü uzamaktadır. Bundan dolayı kullanıcılar Borline’ı öneriyor!

benzer ürünler

Diğer ürünlerimize göz atmak isterseniz aşağıdan seçebilirsiniz.

Matar Gıda - Logo - beyaz

Matar Gıda, genişleyen faaliyet alanları kapsamında pazara odaklanarak, hizmet kalitesini arttırmak ve etkin yönetim amaçlarıyla, organizasyonel yapılanmasıyla global çapta dağıtım ağı sayesinde lider firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

Telif Hakkı 2020 © Matar Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.