Satış ve dağıtım

Üstün hizmet anlayışı, köklü finansman gücü, yenilikçi bakış açısı, ekipman olarak üst düzey ve teknolojik altyapısı ve kaliteli ürün portföyü ile hizmet sizlere veriyoruz.

Borline - Sıvı Bulaşık Deterjanı

Ultra konsantre sıvı bulaşık deterjanı

Borline ürünleri kullanıcı dostu olarak üretilerek, %100 müşteri memnuniyeti hedeflenir. Türk mühendislerin geliştirdiği formülü ile Borline Sıvı Bulaşık Deterjanı, mutfaktaki en büyük yardımcınız!

Borline - Sıvı El Sabunu

Bordan gelen hijyen ile sıvı el sabunu

Antibakteriyel özelliğini BOR minerallerinden alan Borline Sıvı El Sabunu, Küçük ve ekonomik boy seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Borline - Konstre Sıvı Deterjanı Active Plus

Konsantre sıvı deterjan - actıve plus

Temizleyici gücünü içeriğindeki bor mineralleri ve 7 enzim teknolojisinde alan Borline, petrol türevi maddeler ve fosfat içermez. Makinanızda ve çamaşırlarınızda kalıntı bırakmaz. Bor minerallerinin temizleyici gücü hem çamaşırlarınızı hem makinenizi koruru. Borline Konsantre Sıvı Deterjan, Çamaşır makinenizin ömrünü uzatır.

Borline - Bor Katkılı Jel Matik

ULTRA KONSANTRE ÇAMAŞIR DETERJANI

Ülkemizin yerli ve milli kaynağı olan bor madeninden üretilen Borline Ultra Konsantre çamaşır deterjanı çamaşır yıkamada tüm beklentilerinizi karşılamaya yönelik bir üründür. Özellikle daha az deterjanla daha fazla çamaşır yıkayarak tasarruf etmek isteyenler için yoğunlaştırılmış yapısıyla Borline Ultra Konsantre Çamaşır Deterjanı sizlerin tercih etmenizde yardımcı oluyor.

Matar Gıda - Logo - beyaz

Matar Gıda, genişleyen faaliyet alanları kapsamında pazara odaklanarak, hizmet kalitesini arttırmak ve etkin yönetim amaçlarıyla, organizasyonel yapılanmasıyla global çapta dağıtım ağı sayesinde lider firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

Telif Hakkı 2020 © Matar Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.