KONSANTRE SIVI DETERJAN - ACTIVE PLUS

BORLINE

NEDEN BORLINE SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI KULLANMALIYIM?

  • Yerli ve milli bir üründür.
  • Ülkemizin doğal bor minerallerinden üretilir.
  • 7 enzim teknolojisinde üretilmiştir
  • Özel formülü sayesinde en inatçı lekeleri bile kolayca temizler.
  • Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş formüle sahiptir.

ŞİMDİ RAFLARDA SATIŞTA!

Temizleyici gücünü içeriğindeki bor mineralleri ve 7 enzim teknolojisinde alan Borline, petrol türevi maddeler ve fosfat içermez. Makinanızda ve çamaşırlarınızda kalıntı bırakmaz. Bor minerallerinin temizleyici gücü hem çamaşırlarınızı hem makinenizi korur. Çamaşır makinenizin ömrünü uzatır. Borline yerli ve milli bir üründür.

BORLINE FARKIYLA ÇAMAŞIRLARINIZDA DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

Beyaz, siyah ve renkli tüm çamaşırlarda kullanılabilen Borline, sizleri her çamaşır için ayrı deterjan masrafından kurtarır. Renk ve kumaş türü fark etmeksizin tüm çamaşırlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca ön yıkamasız 40-50 derece bile temizlik sağlayarak tasarruf etmenizi sağlar. Yüksek sıcaklıklarda ya da uzun sürelerde çamaşır yıkadığınızda elektrik faturanıza bu durum olumsuz yansır. Ancak Borline ile düşük sıcaklıklarda ön yıkamasız ve daha az deterjanla çamaşır yıkayabilir, aile bütçenize böylece katkıda bulunabilirsiniz.

Petrol türevi maddeler ve fosfat kesinlikle içeriğinde bulunmamaktadır. Sizin ve ailenizin sağlığını olumsuz etkileyecek kimyasal içerikler Borline’da kesinlikle bulunmaz. Temizleyici özelliğini sadece bor mineralleri ve 7 enzim teknolojisine borçludur. Bu yüzden aileniz ve kendiniz için güvenle kullanabilirsiniz.

Türk mühendislerin üstün çalışmaları sonucu geliştirilen özel formülüyle Borline kimyasal içerikli deterjanların yanı sıra makinanızda ve çamaşırlarınızda kalıntı bırakmaz. Ayrıca bor mineralleri sadece çamaşırlarınızı temizlik görevini üstlenmez. Doğal kaynağımız bor mineralleri çamaşırlarınızı yıkarken makinanızdaki çeliğin aşınmasını önler ve makinanızın da ömrünü uzatır.

Borline Active Plus

Türkiye’nin Gururu Borline Sıvı Çamaşır Deterjanları

Türkiye’nin ilk 7 enzimli ve bor katkılı çamaşır deterjanı olarak üretilen Borline Sıvı Çamaşır Deterjanları, derinlemesine temizlik gücüne sahiptir. Yerli ve milli kaynağımız BOR’dan üretilen Borline lekeleri derinlemesine temizler, çamaşırlarınızda kalıntı bırakmaz.

10 kişiden 9’u Borline’ı Öneriyor!

Tüm renk çamaşırlarda kullanılabilen ve düşük sıcaklıklarda (40-50 derecede) bile etkilidir. Bir paket Borline 40 yıkamaya kadar kullanılabilir. Ayrıca BOR’un yapısındaki doğal mineraller sayesinden çamaşırlarınız yıkanırken makinanızın da ömrü uzamaktadır. Bundan dolayı kullanıcılar Borline’ı öneriyor!

Matar Gıda - Sıvı Çamaşır Deterjanı

Şimdi 2 Farklı Pakette 2 Farklı Özellikle!

Borline Active Plus ve Borline Ultra Konsantre 2 farklı amaç için üretilen, kullanıcılara yeni deneyimler sunmak için üretilmiştir. Borline Active Plus, yoğun lekelerde üstün performans gösterirken, Borline Ultra Konsantre daha yoğun yapısıyla daha fazla çamaşırı daha az deterjan ile temizlemektedir.

benzer ürünler

Diğer ürünlerimize göz atmak isterseniz aşağıdan seçebilirsiniz.

Matar Gıda - Logo - beyaz

Matar Gıda, genişleyen faaliyet alanları kapsamında pazara odaklanarak, hizmet kalitesini arttırmak ve etkin yönetim amaçlarıyla, organizasyonel yapılanmasıyla global çapta dağıtım ağı sayesinde lider firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

Telif Hakkı 2020 © Matar Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.