ULTRA KONSANTRE SIVI BULAŞIK DETERJANI

BORLINE

NEDEN BORLINE SIVI EL SABUNU KULLANMALIYIM?

  • Yerli ve milli bir üründür.
  • Ülkemizin doğal bor minerallerinden üretilir.
  • Özel Formülü ile ellerinizi kolayca temizler.
  • Borline sıvı el sabunu şimdi raflarda.
  • Bordan gelen antibakteriyel özelliğe sahiptir.
  • Küçük ve ekonomik boy seçenekleri mevcuttur.
  • Cildinizi temizlerken nemlendirir, bakım yapar.

BORLINE SIVI EL SABUNU ŞİMDİ RAFLARDA

Antibakteriyel özelliğini BOR minerallerinden alan Borline Sıvı El Sabunu, küçük ve ekonomik boy seçenekleri ile şimdi raflarda.

YERLİ VE MİLLİ ÖZEL FORMÜLÜ İLE BORLINE SIVI EL SABUNU

Yerli ve milli bir ürün olan Borline Sıvı El Sabunu, özel formülü ile ellerinizi kirden kolayca arındırarak temizler ve nemlendirir. Ellerinizi hafif ıslattıktan sonra elinize bir miktar Borline Sıvı El Sabunu alarak 20 saniye kadar ellerinizi ovalayın. Daha sonra tamamen durulanacak şekilde ellerinizi yıkayın.

Birçok hastalığın yayılma yolu olan ellerin temizliği önemlidir. Elleri sık sık yıkamak, hijyen açısından önemlidir. Borline Sıvı El Sabunu, bor katkılı yapısıyla doğal bir temizleyicidir. Hijyenik özelliği sayesinde ellerinizde maksimum temizleme sağlar.

Antibakteriyel özelliğini tamamen BOR’dan alan Borline ailesinin yeni üyesi Borline Sıvı El Sabunu küçük ve ekonomik boy seçenekleri ile aileniz ve sizin için üretildi.

Kullanıcılar düşünülerek üretilen Borline Sıvı El Sabunu ile %100 müşteri memnuniyeti amaçlanmaktadır. Bor minerallerinden gelen doğal antibakteriyel özellik sayesinde sizi ve ailenizi bakterilere karşı korur. Bir damla Borline Sıvı El Sabunu ile ellerinizi yıkayarak koruma sağlayabilirsiniz. Tüm aile üyelerinin güvenle kullanabileceği bir üründür. 

Matar Gıda - Sıvı El Sabunları

Aileniz ve Sizin İçin Üretildi!

Gün içinde en çok kullandığımız organizmalarımızdan biri olan ellerimiz temasta bulunduğumuz her alandan milyarlarca bakteri alıp taşımaktadır. Bindiğimiz toplu taşıma araçlarından, alışveriş yaptığımız dükkanlara, çalıştığımız iş yerlerine, dokunduğumuz her alana taşıdığımız bu mikroplardan kurtulmak sık sık el yıkamak ile mümkün. Borline Antibakteriyel Sıvı El Sabunu sık sık yıkanan ellerinizin tahrişini önlemekle beraber %99.9 hijyen sağlar.

Borline Antibakteriyel Sıvı El Sabunu

Borline Antibakteriyel Sıvı El Sabunu elinizin ph değerini korur ve yıkama sıklığı fark etmeksizin gerekli stabiliteyi de sağlar. Kremsi dokusu sayesinde yıkanan ellerde oluşan kuruluk hissini yaratmaz, elde nemli bir doku bırakır. %100 doğal bileşenler içeren Borline Antibakteriyel Sıvı Sabun cildinizi bakteri ve mikroplardan arındırırken aynı zamanda ipeksi, yumuşak bir dokunuş bırakır.

Türkiye’nin Gururu!

Borline Antibakteriyel Sıvı El Sabunu antibakteriyel özelliğini Türkiye’nin yerel kaynaklarından üretilen bor madeninden almaktadır. Bor minerallerinden kaynaklanan doğal antibakteriyel özelliği ile hassas dokunuşlarda hijyen sağlarken cildinizi tahrişlerden korur, canlı ve parlak bir görünüm sağlar.

benzer ürünler

Diğer ürünlerimize göz atmak isterseniz aşağıdan seçebilirsiniz.

Matar Gıda - Logo - beyaz

Matar Gıda, genişleyen faaliyet alanları kapsamında pazara odaklanarak, hizmet kalitesini arttırmak ve etkin yönetim amaçlarıyla, organizasyonel yapılanmasıyla global çapta dağıtım ağı sayesinde lider firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

Telif Hakkı 2020 © Matar Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.