Matar
Gıda

Matar Gıda stratejik pazardaki ortaklıklar ve değişen tüketici ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeni teknoloji ve kapasite yatırımlarıyla birlikte markaları için verdiği yoğun pazarlama desteğinin gücüne inanarak markalarını lider yaptığı pazarların sayısını artırıyor.

Matar Gıda’nın hedefi çağdaş kaliteli ve sağlıklı yaşamın gereği olan tüketim ürünlerinin sunumunda öncülük yapmak ve kullanımını tüm Dünya’da  yaygınlaştırmaktır.

Matar Gıda olarak deneyimli ve dinamik kadromuz, geniş kapsamamız ile Türkiye’nin en güçlü satış örgütlerinden birisi konumundayız. Bu gücümüzü, sektördeki öncü firmalar ile birleştirerek markaların stratejik hedefleri doğrultusunda satış ve dağıtım yapıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Güven  ve Dayanışma

Kalıcı iş ilişkilerinin ancak karşılıklı güven ve sorumluluk temelleri üzerinde yükselebileceğini çok iyi biliyoruz.

Müşteri Odaklılık

İç ve/veya dış müşterilerinin her zaman önemli olduğu bilinci ile şirket ve müşteri dengesini koruyarak müşterinin beklentilerini belirleyip , uygun hizmetler sunarak müşteri memnuniyeti sağlarız

Takım ruhu ve Tutku

Yaptığımız her işe coşku, heyecan ve azimle gönülden inanarak yaklaşırız; tüm çevremizi enerjimizle harekete geçiririz.

Sürekli Gelişim

Yenilikten heyecan duyan, pozitif bir merakla, kendimizi ve yaptığımız işi sorgularız. Hep daha iyi olmak için, geçmiş deneyimlerimizden öğrenir, gelecek vizyonumuz ile gelişir, değişimin öncüsü oluruz.

İletişim

İletişim araç ve yöntemlerini etkin bir şekilde kullanarak gerekli ve doğru bilgileri doğru kişi, doğru birim ve ilişkide bulunulan ilgili kurumlara zamanında ve doğru biçimde iletiriz

Adil Davranış

Adalet olmayan sistemler geleceğe güvenle bakamazlar. Gerek çalışanlarımız gerek iş ortaklarımız nezdinde sürdürülebilir adalet anlayışımızın temeli başarı ve performans kriterleri oluşturuyor.

Çeşitlilik

Farklılıklar ve Çeşitlilik zenginliğimizdir anlayışına inanıyoruz. Başarı nedenlerimizi bu zenginliklere borçlu olduğumuza inanıyoruz.

Matar Gıda - Misyon

vizyon

Global çapta, iletişim ağı, teknoloji,  teknolojinin yeni nesil imkânlarından faydalanmak, en iyi çözüm yöntemlerini sunmak, ilgi çekici pazarlama stratejileri ve satış taktikleri geliştirerek daima ‘’en iyi’’ olmak.

Sektörün yükselen değeri olarak Türkiye ve Dünya Markalarının tercihi olmak.

Matar Gıda - Misyon

misyon

Sektörün lider firmalarının ürünlerini benimsemek ve perakendeci müşterileri ile sağlam köprüler kurmak, bayisi olduğu ürünleri hızlı, eksiksiz ve gerekli koşullarda dağıtmak ve dağıtılan ürünlerin nihai tüketiciye ulaşması için gerekli çalışmaları yapmak.

Matar Gıda - Logo - beyaz

Matar Gıda, genişleyen faaliyet alanları kapsamında pazara odaklanarak, hizmet kalitesini arttırmak ve etkin yönetim amaçlarıyla, organizasyonel yapılanmasıyla global çapta dağıtım ağı sayesinde lider firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

Telif Hakkı 2020 © Matar Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.